Гадяцьким ЦПРПП у online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 09.12.2020 14:14

В установчому засіданні методичного об’єднання учителів іноземних мов, яке проходило 4 грудня 2020 року в online-режимі, брали участь учителі англійської та німецької мов закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

Присутні ознайомилися із завданнями комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників». Учителі обговорювали актуальні питання щодо участі учнів в масових заходах, таких як І етап конкурсу-захисту учнівських робіт МАН та відміна проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

У ході зібрання було проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування керівником спільноти обрано учителя англійської мови Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Мироненко Тетяну Леонідівну.

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав роз’яснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

Підготувала: Н.М. Мирошниченко