Проведено методичне об’єднання вчителів початкових класів ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 10.12.2020 09:49

08 грудня 2020 року в online-режимі проведено установчі засідання методичних об’єднань вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

На засідання було обрано голів методичних об’єднань вчителів 1-2 класів та 3-4 класів. За результатами відкритого голосування керівником спільноти вчителів 1-2 класів обрано вчителя початкових класів Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Білоцерківець Валентина Вікторівна (секретар Олефіренко Тамара Петрівна), головою вчителів 3-4 класів  обрано вчителя Розбишівської гімназії Сергіївської СР Кравченко Ольгу Вікторівну (секретар Козуб Надія Петрівна).

Вчителі початкових класів також розглянули актуальне питання щодо організації дистанційного навчання учнів у 2020/2021 навчальному році.

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. .надав роз’яснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020/2021 н.р.

Підготувала   Н.П. Шимка