Відбулося перше пленарне засідання третьої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання

10 грудня 2020 року, в умовах додержання карантину, в приміщенні Гадяцької міської ради відбулося перше пленарне засідання третьої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови  Володимира Олександровича Нестеренка.

На пленарному засіданні були присутні 21 депутат міської ради восьмого скликання з 26 обраних.

На початку сесії, міський голова поінформував  присутніх  про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

В ході пленарного засідання розглянуто 85 питань порядку денного, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій, основними з них були:

• про затвердження звіту про виконання бюджету Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року;
  • про затвердження Стратегії розвитку освіти Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • про затвердження Комплексної Програми розвитку освітньої галузі Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки;
  • про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Гадяцькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки;
  • про затвердження Програми правової освіти населення Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  • про затвердження Програми розвитку культури і туризму Гадяцької міської територіальної громади на 2021-2022 роки;
  • про затвердження Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців Гадяцької міської територіальної громади на 2021 рік;
  • про затвердження Програми розвитку і підтримки Комунального некомерційного підприємства «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік;
  • про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської  територіальної громади «Турбота» на 2021 рік.
  • про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Гадяцьке міське товариство ветеранів та інвалідів «Союз Чорнобиль» на 2021-2022 роки.
  • про затвердження Програми підтримки громадської організації «Гадяцька міська організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» на 2021 рік.
  • про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти-інваліди та інваліди з дитинства» на 2021-2025 роки.
  • про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці на 2021-2025 роки.
  • про затвердження Програми розвитку архівної справи комунальної установи «Трудовий архів» Гадяцької міської ради на 2021-2023 роки.

З метою вирішення ряду актуальних питань життєдіяльності Гадяцької міської територіальної громади, затверджено низку змін до Програм та до бюджету Гадяцької міської територіальної громади.

На сесії розглянуто низку земельних питань та прийняті відповідні рішення.

З рішеннями та результатами голосування першого пленарного засідання третьої сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання можливо ознайомитися на сайті Гадяцької міської ради.