Проведено методичне об’єднання вчителів мистецьких дисциплін ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 14.12.2020 15:05

10 грудня 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів мистецьких дисциплін  закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

Під час заходу вчителі мистецьких дисциплін закладів освіти розглянули питання організації дистанційного навчання у 2020/2021 навчальному році. Вчителі поділилися досвідом використання програм, які можна застосувати для створення цікавого дистанційного навчання: Video pad, Auda citi, Karafun studio, Ornament.name.

Вчителі мистецьких дисциплін закладів освіти обрали голову вчительської спільноти: одноголосно обрано Васильченко Тетяну Ігорівну, вчителя мистецтва Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав роз’яснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020/2021 н.р.

Підготувала   Н.П. Шимка