У online-режимі проведено ІІ етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 16.12.2020 09:30

11 грудня 2020 року в online-режимі проведено ІІ етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться на виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді.

Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року.

Стати учасниками ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика виявили бажання 112 учнів 3-11 класів 15 закладів загальної середньої освіти. Організаційний та консультативний супровід проведення конкурсу забезпечила комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Учасникам цих інтелектуальних змагань бажаємо наснаги і успіхів у підкоренні вершин навчання. Дякуємо вам, діти, за участь у конкурсі. Переможців буде нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів органів управління освітою Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад та комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Про результати участі у ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика можна буде дізнатися на сайті Галяцького ЦПРПП https://sites.google.com/view/hadiach-cprpp (Пункт меню «Учнівські конкурси»).

Підготували: С.М. Майборода, Н.М. Мирошниченко