Гадяцьким ЦПРПП проведено в online-режимі установче засідання методичного об’єднання вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 17.12.2020 14:48

16 грудня 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування, керівником методичної спільноти обрано Рубан Тетяну Петрівну – учителя інформатики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Членами методичного об’єднання обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: Рубан Т.П. презентувала власний досвід створення домену для організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання; обговорено питання щодо організації роботи і завдань методичного об’єднання та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав розяснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

Підготував: В.В. Лисенко