Проведено І міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в онлайн-режимі

22 грудня  КУ « Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»  проведено   І міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (далі – Конкурс-захист) в онлайн-режимі.

Основними завданнями конкурсу-захисту є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У конкурсі-захисті взяли участь 29 юних науковців з 8 закладів загальної середньої освіти Гадяцького району та 4 закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ,  які працювали в 16 секціях  9 наукових відділень.

Найбільше досліджень учні провели в наукових відділеннях хімії та біології, математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, наук про землю.

Найчисельнішими були команди дослідників Гадяцького ліцею І-ІІІ ст..№1 імені Олени Пчілки, Гадяцького ліцею І-ІІІ ст..№4 імені Лесі Українки, Гадяцької СШ І-ІІІ ст..№3 імені Івана Виговського, Сватківського ЗЗСО І-ІІІ ст.., Хитцівського ЗЗСО І-ІІ ст.. Краснолуцької сільської ради,  Ручківського ЗЗСО П-Роменської сільської ради.

Під час захисту наукових досліджень учні продемонстрували вміння чітко, лаконічно, грамотно будувати захист своєї роботи, використовуючи як власні аргументи, так і наукові обґрунтування.

Гадяцький ЦПРПП   відзначає високий рівень професійної компетенції членів журі і дякує  за  роботу з учнівськими науково-дослідницькими роботами та в предметних комісіях конкурсу-захисту.

З результатами  конкурсу можна буде ознайомитися на сайті КУ « Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» на сторінці «Учнівські конкурси»

Підготувала: С.М. Ємець