Результати розгляду електронної петиції щодо створення комунальної служби з утримання та поводження з тваринами в Гадяцькій міській ОТГ

Дата: 28.12.2020 08:21

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян»  щодо електронного звернення та електронної петиції»  22 та 23 грудня 2020 року на засіданнях постійної комісій Гадяцької міської ради восьмого скликання з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, постійної комісії з питань промисловості, земельних ресурсів та екології, постійної комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, звязку та управління майном розглянуто зміст електронної петиції щодо створення комунальної служби з утримання та поводження з тваринами у Гадяцькій міській ОТГ, яка була подана 27.11.2020 через офіційний сайт Гадяцької міської ради та набрала відповідну кількість голосів (200), необхідних для її розгляду. Автор (ініціатор) електронної петиції – голова районної громадської організації по захисту прав тварин «Врятуйте наші душі» Дорогань Наталія Борисівна. Після розгляду порушеного автором електронної петиції питання члени комісій вирішили:

1. Автору (ініціатору) електронної петиції  розробити та надати пропозиції щодо місця знаходження запропонованого для створення комунального підприємства, способи та засоби ведення діяльності даного підприємства.
  2. Створити робочу групу щодо вивчення наданих пропозицій із залученням фахівців.