РУХ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ЧЕРЕЗ МІСТ ВІДКРИТО

Дата: 29.12.2020 14:16

29 грудня 2020 року міський голова Володимир Нестеренко взяв участь у церемонії відкриття руху автомобільного транспорту по реконструйованому мостовому переходу через річку Псел на автомобільній дорозі Т-17-05  Лохвиця-Гадяч. Міський голова висловив слова подяки будівельникам, які самовіддано працювали над тим, щоб виконати роботи з будівництва мосту, Службі Автомобільних доріг у Полтавській області, керівництву області: голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому та голові Полтавської обласної адміністрації Олегу Синєгубову, які включили даний об’єкт в план Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництва».

Враховуючи важливість даного об'єкту, фахівці в найкоротші терміни розробили проектно-кошторисну документацію та отримали Експертний звіт ДП “Укрдержбудекспертизи”.

Роботи з реконструкції мосту завершено у визначені терміни. На об'єкті працювала компанія ТОВ "Укртрансміст".

Гадячани отримали прекрасний Новорічний подарунок - міст, який значно поліпшить транспортне сполучення між населеними пунктами та забезпечить безпечний рух транспорту.