27 грудня 2020 року пішов із життя депутат Гадяцької міської ради декількох скликань Гузь Анатолій Степанович

Дата: 29.12.2020 11:45

Народився Анатолій Степанович 29 квітня 1950 року в м. Гадячі. Після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості з 1972 по 1978 рр. працював на посаді оператора холодильних устаткувань Київського заводу «Арсенал»; з 1979 по 1983 роки - завідуючий відділом Гадяцького райвиконкому;  з 1983 по 2004 роки - оператор холодильних устаткувань Гадяцького сир заводу; з 2005 по 2020 роки - депутат Гадяцької міської ради.

Він усією душею вболівав за свою справу, намагався зробити все, аби покращити добробут мешканців Гадяцької міської громади.

Смерть цієї людини – гірка втрата не лише для його рідних. Світла память про нього назавжди залишиться  у серцях людей, які його знали та поважали. Від імені депутатів Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету висловлюємо співчуття рідним та близьким Анатолія Степановича.