Вітання міського голови з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці та гості громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку Гадяцької міської територіальної громади.

Своєю наполегливою працею всі ми разом робили все, щоб наша громада була гарною та затишною, як для її мешканців, так і для гостей.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашої громади протягом року, хто забезпечував її життєдіяльність та безперебійну роботу комунальних підприємств, установ та організацій.

Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я та добробуту, родинного щастя та достатку, взаєморозуміння і любові, вірних друзів та близьких людей поруч.

З новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою –

міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО