Проведено установчу нараду працівників закладів культури Гадяцької міської територіальної громади

Дата: 06.01.2021 10:05

05 січня 2021 року у приміщеннях Гадяцького будинку культури та Гадяцької публічної бібліотеки ім. Лесі Українки відбулися наради працівників закладів культури Гадяцької міської територіальної громади в оновленому складі.

Організатором заходу виступив відділ культури і туризму Гадяцької міської ради. Серед учасників були й представники комунальних закладів Гадяцької міської територіальної громади, а саме Гадяцького будинку культури, Сарського і Біленчінківського сільських будинків культури та їх сільських клубів–філій, Гадяцької дитячої мистецької школи, Гадяцької публічної бібліотеки ім. Лесі Українки та її філій.

Начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Кушшинова К.Г. привітала колег з початком співпраці та доповіла про роботу закладів культури в умовах децентралізації. Учасники наради обговорили перспективи створення необхідних умов для розвитку та удосконалення роботи закладів культури в Гадяцькій міській територіальній громаді.