Підсумки четвертої позачергової сесії Гадяцької міської ради

Дата: 11.01.2021 15:43

11 січня, в залі засідань Гадяцької міської ради, відбулось пленарне засідання четвертої позачергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання. Сесію провів міський голова Володимир Нестеренко. У роботі пленарного засідання взяли участь 18 депутатів із 25 обраних.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять свого колеги, депутата Гадяцької міської ради декількох скликань Гузя Анатолія Степановича, життя якого передчасно обірвалося 27 грудня 2020 року.

Основним питанням порядку денного стало питання звернення депутатів Гадяцької міської ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо підвищення тарифу на послуги з постачання та розподілу природного газу.

В ході обговорення було прийнято рішення щодо доповнення даного звернення в частині підвищення тарифів на природний газ та електроенергію, що стало додатковим фінансовим тягарем для громадян.