Гадячани – учасники ХІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Полтавщина – земля моя свята"

Дата: 15.01.2021 11:49

Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» в заочно-дистанційній формі проведено ХІ обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».

Вже вчетверте поспіль представники Гадяцької міської громади є учасниками цього заходу. Адже цьогоріч у обласній конференції брала участь учениця Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Бакуменко Роксолана (10 клас, секція «Археологічне та історичне краєзнавство»). Наша представниця презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Олена Пчілка – приклад самовідданого служіння ідеї національного відродження українського народу».

Роксолана довела свій талант та широкий кругозір, дівчина блискуче представила власні дослідження і була нагороджена грамотою Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді засвідчила, що заклади загальної середньої освіти нашої громади, а особливо Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки, проводять цілеспрямовану роботу з розвитку пошуково-краєзнавчих досліджень, підтримують юних науковців.

Висловлюємо щирі слова вдячності Роксолані Бакуменко, а також її науковому керівнику – учителю зарубіжної літератури Бутко Валентині Володимирівні за пророблену роботу і бажаємо успіхів, реалізації подальших планів.

Підготував: С.М. Майборода