Звернення щодо вирішення проблемних питань підвищення тарифів

Дата: 16.01.2021 11:03

Вчора, 15 січня, в Гадячі пройшов черговий тарифний мітинг, на якому жителі  зібралися, щоб висловити протест проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Вимогами людей стали - зниження цін на газ та на розподіл природного газу для населення, повернення пільгового тарифу на електроенергію.

До мітингуючих біля будинку міської ради вийшов голова Гадяцької територіальної громади Володимир Нестеренко. Він розповів про зустріч з головою НКРЕКП Тарасюком  В.В. та Прем'єр-міністром України Шмигалем Д.А., яка відбулася 12 січня, і на якій обговорювали питання підвищених тарифів. Міський голова зазначив, що вже написані і будуть направлені звернення в Офіс Президента України, Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України, НКРЕКП та народним депутатам Березіну М.Ю., Кулінічу О.І. для вирішення на державному рівні проблемних питань щодо комунальних платежів.