Проводяться роботи з утримання та ремонту мереж вуличного освітлення

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою Гадяцької громади, зручності  для її мешканців у вечірній та нічний час. У м. Гадячі - 80 вулиць, 73 провулки та 3 тупики. На території міста знаходиться 1612 світлоточок. Загальна протяжність повітряних ліній зовнішнього освітлення  складає 74,6 км. На обслуговуванні дільниці вуличного освітлення МКП «Комунсервіс» - три світлофорні світлодіодні об’єкти, 34 щитів обліку та керування зовнішнім освітленням.

З кожним роком розширюється географія світлового комфорту гадячан, проводяться роботи з ремонту й утримання мереж вуличного освітлення та світлофорних об’єктів. Роботи проводяться за планом. Загалом, використано коштів, виділених по Програмі з благоустрою території Гадяцької міської  територіальної громади в напрямку Фото без описуосвітлення на минулий, 2020 рік, – в сумі 1 298,2 тис.грн., з яких 415,9 тис.грн. - на технічне обслуговування освітлювальних мережі і 882,3 тис. грн. – на поточні ремонти освітлювальної мережі вулиць та провулків.

Тільки за минулий рік виконано поточні ремонти мереж вуличного освітлення: вул. Першотравнева, вул. Тельмана, вул. Степова, вул. Полтавська, вул. Пушкіна, пров. Лохвицький, вул. Тітова, вул. Ломоносова, вул. Кобилянської, ВОП КТП, парк; вул. Енгельса, вул. Кіндратенка, вул. Крупської, вул. Будька, вул. Радянська; пров. Лохвицький; пров. Дальній (308/8) , вул. Енгельса (156/3);  вул. Швидкого, пров. Садовий, ВОП КТП; вул. Фото без описуМолодіжна, пров. Панфілова (70/3), вул. Н.Грунь, вул. Набережна Псла (148/5), вул. Енгельса (-/3) , вул. Волгоградська (-/2); вул. Степаненка (тупик) (80/3) , вул. Молодіжна, 24, пров.1-й Заводський, вул. Гагаріна, вул. Пушкіна, 27, вул. Першотравнева, 48, пров. Першотравневий, 16, вул. Садова (гора до вул. Фото без описуСтепаненка), вул. Набережна Псла (від вул. Ярова) (252/5), вул. Енгельса, вул. Кондратенка, пров. Лохвицький, 1 (40/1); вул. Набережна Псла (від вул. Ярова до вул. Набережна Груні (520/10); вул. Першотравнева, 132; вул. Садова, 11, вул. Калініна, 12 (-/3); вул. Полтавська від вул. Гагаріна (-/2); вуличне освітлення по вул. Миру (730/18); вул. Гетьманська, 22-32 (126/4); вул. Гетьманська, 8 (48/3), вул. Полтавська (від вул. Гагаріна до вул. Шевченка)(-/4), вул. Набережна Псла 18 - 24 (190/5); пров. Пролетарський (160/1), вул. Набережна Груні (-/1); поточний ремонт від КТП - 574 по вул. Миру; вул. Молодіжна; вул. Козаченка (321/5), пров. 1-й Волгоградський (160/3), вул. Гагаріна, вул. Прокоповича (248/7) Л-2 від КТП - 573 вул. Олени Пчілки, 20-43 ВОП;  вул. Духова, 29-70 (260/6) та вул. Тельмана (від вул. Гагаріна до пров. Заводського); пров. Дзержинського (142/4), пров. Матросова, пров. Кірова, Парк (-/57), вул. Енгельса, вул. Крупської, вул. Кіндратенка, вул. Ляскіна, ВОП; вул. Андрієвського (-16), вул. Західна, вул. Конституції України (420/4) ВОП; від КТП - 665 по вул. Ентузіастів; КТП-464 по вул. Незалежності; вул. Осипенка (402/14), тупик Лохвицький (1174/6); пров. Шкільний; вул. Коцюбинського; вул. Швидкого; вул. Спортивна ВОП від КТП - 654 по пров. Матросова, пров. Маяковського, пров. Кірова Л-2 від КТП - 100 по вул.  Олени Пчілки, 2-20а; вул. Степова; вул. Ставкова; вул. С.Білохи (500/4), пров. 1-й Заводський (124/5); вул. Котляревського; пров. Шкільний 10-18.

Фото без описуПроведено технічне обслуговування: КТП-12: Л-1 по вул. Білохи, Л-2 оп.20-30 по вул. Білохи, Л-3 вул. Щорса і металеві сходи; пров. Весняний, пров. 1-й Польовий, пров. 2-й Польовий, вул. Радянська; пл. Соборна; вул. Терешкової; Кошового; Жовтнева. В разі потреби проводилась ліквідація аварійних ситуацій на мережах.

«Питання освітлення вулиць вкрай важливе, адже це безпека транспортного руху та комфорт для кожного, хто змушений рухатися вулицями у вечірній та нічний час доби, – зазначив міський голова Володимир Нестеренко. –  Минулого року мешканці громади звертались з пропозицією обладнати лінію освітлення їхніх вулиць. Ми враховуємо побажання людей, і зараз така ж робота продовжується й по інших об'єктах».

Фото без описуМіський голова зазначив, що міська влада поставила перед собою завдання - забезпечити всі вулиці міста світлодіодним освітленням: «Плануємо ремонтні роботи по освітленню міста і на цей рік. Світлодіодні джерела світла значно зменшують рівень енергоспоживання, що дозволяє вирішити питання як заощадження коштів для міського бюджету, так і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Окрім того, реновація освітлення робить місто більш комфортним і безпечним, адже поліпшується видимість і на дорогах, і на тротуарах».

На утримання вуличного освітлення Гадяцької міської територіальної громади (поточний ремонт та обслуговування мереж) цього року передбачено кошти в сумі 1 059,006 тис. грн.