22 січня, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України

Дата: 22.01.2021 13:31

Сьогодні, 22 січня у рамках відзначення Дня Соборності України, представники Гадяцької міської ради та працівники закладів культури поклали квіти до пам’ятних  знаків Тарасу Шевченку та  землякам, що стали на захист України, на знак вшанування пам’яті всіх героїв України, які в різні часи відстоювали і виборювали утвердження національної ідеї, прагнення української нації до етнічної та територіальної єдності. Захід проведено з урахуванням карантинних обмежень.

В закладах культури Гадяцької міської територіальної громади  організовано проведення  переглядів документальних фільмів, історичних відео-альманахів, історичних хронографів, тематичні викладки літератури.