Проведено тематичні наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО, вихователів-методистів ЗДО, методистів ЗПО

22 січня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тематичні наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО, вихователів-методистів ЗДО, методистів ЗПО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Надання для розгляду методичних розробок педагогічних працівників у 2020/2021 навчальному році» у онлайн-режимі. У нараді взяли також взяли участь представники органів управління освітою Гадяцької і Сергіївської територіальних громад.

У ході заходу директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М. розповів про вимоги до методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист» та процедуру їх  подання до комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради і Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського для розгляду фаховим комісіям та схвалення науково-методичними радами.

Окрім того наголошено, що педагогічні працівники закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, які атестуються у 2020/2021 навчальному році на встановлення (відповідність раніше присвоєної) вищої кваліфікаційної категорії, присвоєння (відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «старший учитель», рекомендовано презентувати власний досвід роботи на засіданнях шкільних методичних об’єднань та зібраннях методичних спільнот педагогічних працівників закладів освіти територіальних громад. Форму презентації власного досвіду педагогічний працівник обирає самостійно (це може бути: методична розробка (посібник), відео презентація, презентація у програмі Microsoft Office Power Point, буклет, стаття, презентація власного сайту (блогу) тощо).

Головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Павленко А.М. надано роз’яснення щодо гнучкої структури навчального року та його тривалості.

Підготував: С.М. Майборода