У online-режимі проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів історії і суспільних дисциплін та географії, економіки і фінансової грамотності закладів загальної середньої освіти

Дата: 26.01.2021 13:02

25 січня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів історії і суспільних дисциплін та географії, економіки і фінансової грамотності закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад у онлайн-режимі.

На зібранні було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо організації освітнього процесу з історії і суспільних дисциплін, географії, економіки і фінансової грамотності в закладах загальної середньої освіти; щодо підготовки до атестації педагогічних працівників (вимоги до подання методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «керівник гуртка-методист»); щодо підготовки до проведення ЗНО для випускників 11 класів.

Також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема щодо підготовки до проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Основи правознавства».

Члени методичних об’єднань обговорили також результати участі учнів закладів загальної середньої освіти територіальних громад у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, І етапі міського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край», І турі конкурсу-захисту МАН і визначили шляхи підготовки до інтелектуальних змагань у 2021/2022 навчальному році.

За підсумками засідання, матеріали для організації роботи вчителям надіслано до Skayp-чату.

Підготував: С.М. Майборода