Гадяцька міська рада знову звернулась до Уряду щодо зниження цін на житлово-комунальні послуги

Дата: 27.01.2021 11:14

В січні 2021 року жителі Гадяцької міської  територіальної громади вийшли на масові протести проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги – газопостачання, транспортування газу та електропостачання.

Знаючи ситуацію, яка склалася в державі, Гадяцька міська рада 11 січня 2021 року зібралася на позачергову сесію, де прийняла рішення про звернення депутатів Гадяцької міської ради щодо підвищення тарифу на послуги з постачання та розподілу природного газу, вартості природного газу та електроенергії. Наступного дня дане звернення під час зустрічі у складі делегації Полтавщини особисто було передано міським головою Володимиром Нестеренком  Прем‘єр-міністру України Денису Шмигалю та керівнику НКРЕКП Валерію Тарасюку. та знаходиться на даний час на розгляді,

Вчора, 26 січня, Гадяцька міськрада вдруге звернулася в Офіс Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, НКРЕКП та до народних депутатів Березіна М.Ю., Кулініча О.І. щодо зниження цін на газ та на розподіл природного газу для населення, повернення пільгового тарифу на електроенергію. Зокрема, піднято питання можливості введення 50% зниження вартості газу та тарифу на послуги з розподілу природного газу для побутових споживачів в регіонах, де відбувається промисловий видобуток природнього газу.

Наразі Гадяцька міська рада та її виконавчий комітет також вивчають питання щодо обґрунтованості підняття згаданих тарифів, складової структури тарифів.