У online-режимі проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів фізичної культури, курсу «Захист України» та вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти

Дата: 01.02.2021 09:07

28 січня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено чергові засідання методичних об’єднань вчителів фізичної культури, курсу «Захист України» та вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад у онлайн-режимі.

На зібранні було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, зокрема: щодо організації освітнього процесу з фізичної культури, курсу «Захист України» та інформатики в закладах загальної середньої освіти; щодо підготовки до атестації педагогічних працівників (вимоги до подання методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «керівник гуртка-методист»  (доп. консультант Гадяцького ЦПРПП Лисенко В.В.).

Окрім того розглянуто питання: «Щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році» (доп. директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М.); «Креативне програмування. Використання онлайн-ресурсів під час дистанційного навчання» (доп. голова методичного об’єднання вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад Рубан Т.П.); «Щодо організації військово-польових зборів для учнів 11 класів та дистанційного навчання з предметів освітньої галузі «Здоров’я та фізична культура» (доп. вчитель фізичної культури та курсу «Захист України»  ОЗО «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради» Лисенко І.В.); «Щодо особливостей організації освітнього процесу з фізичної культури у ІІ семестрі 2020/2021 н.р.» (доп. вчитель фізичної культури Рашівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Лютенської сільської ради Андрусенко В.В.).

За підсумками засідання, матеріали для організації роботи вчителям надіслано до Skayp-чату.

Підготував: В.В. Лисенко