Проведено семінар-практикум та засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти у онлайн-режимі

Дата: 01.02.2021 13:19

29 січня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської,  Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад та семінар-практикум «Психологічна служба у освітньому процесі сучасного закладу освіти» у онлайн-режимі.

На засідання методичного об’єднання було розглянуто наступні питання: «Щодо підвищення кваліфікації працівників психологічної служби» (Майборода С.М., директор Гадяцького ЦПРПП); «Щодо підготовки до атестації педагогічних працівників» (Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП); «Щодо особливостей роботи з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини» (Комащук М.О., голова МО, соціальний педагог Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки); «Щодо складання та апробації корекційно-розвиткових, розвиткових, профілактичних програм у роботі практичного психолога та соціального педагога» (Члени методичного об’єднання).

У ході засідання методичної спільноти проведено семінар-практикум.

Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП ознайомила учасників семінару з професійним стандартом «Практичний психолог закладу освіти». Золотоверх А.О., практичний психолог Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради розповіла про діагностику як один з видів діяльності у роботі працівника психологічної служби закладу освіти. Жезіцька О.А., практичний психолог Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради повідомила про використання інноваційних технологій в діагностичній роботі працівників психологічної служби.

З питанням «Впровадження програми протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в освітній процес закладу загальної середньої освіти» виступила Стіба Н.М., практичний психолог/соціальний педагог Сватківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради. А Сазонова Ю.О., практичний психолог ЗДО «Барвінок» с. Веприк Великобудищанської сільської ради розповіла про власний досвід роботи з теми «Ниткографія як інструмент у роботі практичного психолога ЗДО».

У практичній частині семінару-практикуму Сімінько О.І., практичний психолог/соціальний педагог Рашівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лютенської сільської ради презентувала «Поради для батьків. Як організувати навчальний процес вдома». А Левченко Ю.О., практичний психолог Петрівсько-Роменського ЗЗСО І-ІІІ ступенів представила «Практикум у роботі з сімєю».

На завершення Аколович Т.П. розповіла про те, як вдало організувати консультативний процес практичному психологу та соціальному педагогу. Учасники семінару-практикуму висловили свої враження з приводу проведених заходів.

Підготувала: Т.П. Аколович