Проведено нараду-навчання з відповідальними за ЗНО у закладах освіти Гадяцької міської територіальної громади

Дата: 02.02.2021 16:52

01 лютого 2021 року відповідальною за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в м. Гадячі, консультантом комунальної установи « Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Ємець С.М. проведено нараду-навчання «Підготовка осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання», під час якої з відповідальними за ЗНО у закладах освіти Гадяцької міської територіальної громади розглянуто питання щодо формування комплектів реєстраційних документів учнів закладів загальної середньої освіти, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

На нараді надано консультації та розяснення щодо вибору предметів ЗНО, особливостей реєстрації у 2021 році. Учасниками наради було апробовано програму реєстрації та опрацьовано Методичні рекомендації Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації  щодо реєстрації на ЗНО-2021 для керівників закладів освіти та осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Підготувала: С.М. Ємець