Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка знову об’єднав талановиту учнівську молодь! У цьому році це вже ХІ зустріч, яка, попри складну епідеміологічну ситуацію, відбулася. Дякуємо всім, хто відгукнувся (бо участь у Конкурсі добровільна) й зумів організувати проведення шкільного, міського та районного етапів із дотриманням усіх необхідних вимог. Завдяки вам, шановні керівники закладів освіти,  учасники мали змогу випробувати свої сили в обласному етапі.

Шановні колеги, ви продемонстрували високий професіоналізм: швидко адаптуватися до незвичних умов, налагоджувати дистанційну комунікацію з педагогічним й учнівським колективом, опановувати комп’ютерно-інформаційні технології. Адже саме такі навички необхідні вчителю ХХІ століття. Провідні психологи світу рекомендують за умов пандемії намагатися вести звичний для нас спосіб життя. Це досить важко, а ще складніше дітям призвичаїтися до нових освітніх форматів. Отже, завдання вчителя – організувати освітній процес так, щоб потреби всіх учнів, і тих, хто звик брати участь у різноманітних конкурсах, були задоволені. Зауважимо, що проведення конкурсів не суперечить чинним законодавчим документам Міністерства освіти і науки України. Відтак, ми всі здобули безцінний досвід!

Отож, 28 січня 2021 року в дистанційному форматі проведено ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасники працювали над творчою роботою, підготовленою для кожної категорії за віком і напрямком навчання.

Переможцями Конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти наших громад:

учениця 7 класу Римарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради Грибінник Дар’я – ІІ місце (учитель Руденко Віталіна  Анатоліївна);

учениця 7 класу Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Колєснікова Анна – ІІІ місце (учитель Ілляшенко Вікторія Володимирівна);

учениця 8 класу Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Келембет Поліна – І місце (учитель Ілляшенко Вікторія Володимирівна);

учениця 8 класу Краснолуцького закладу загальної середньої освіти імені Героя Радянського Союзу В.В.Овсяннікова Краснолуцької сільської ради Харченко Аліна – ІІІ місце (учитель Собко Тетяна Петрівна);

учениця 9 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області Устименко Анастасія – І місце  (учитель Шимка Ірина Петрівна).

Вітаємо наших переможців та їх наставників! Упевнені, що кількість шанувальників рідного слова буде збільшуватися. Бажаємо вам і надалі сприяти піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря – поета світового рівня.