Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі МКП "Комунсервіс"

Дата: 28.01.2021 10:34

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Міське комунальне підприємство «Комунсервіс»; вул. Шевченка, 17, м. Гадяч Полтавської області,37300; код за ЄДРПОУ — 32021299; категорія замовника — одержувач бюджетних коштів.
  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Підмітально-збиральна машина з вакуумно-пневматичною системою)
  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-28-011688-b.
  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника. Підмітально-збиральна машина з вакуумно-пневматичною системою потрібна підприємству для підтримання чистоти міста у весняно-осінній період та для очищення доріг міста від снігу у зимовий період. У той же час витрати на нього є економічно вигідними, що є значною економією бюджетних коштів міста
  2. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2021 рік, становить 715000,00 грн. з ПДВ.
  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 715000,00 грн. з ПДВ.
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Згідно інформації, зібраної для підготовки проведення закупівлі з ресурсів https://auto.ria.com/uk, https://rst.ua/uk, очікувана вартість предмета закупівлі — 715000,00 грн. з ПДВ.

Уповноважена особа  Москаленко А.Г.