У онлайн-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти

11 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у онлайн-режимі.

Консультант Гадяцького ЦПРПП Ємець С.М. акцентувала увагу на головних завданнях методичного об’єднання, особливостях організації  та проведення уроків фізики в сучасних умовах, роботі з обдарованими дітьми.

Голова  МО  Римар Л.П. ознайомила колег з освітніми платформами, зокрема говорила про роботу обласного  репозитарію освітніх ресурсів «Навчай і навчайся».

Довгаль О.І., вчитель фізики ОЗ «Сарська СШ І-ІІІ ступенів» Гадяцької міської ради поділився досвідом  своєї роботи щодо використання сучасних освітніх технологій на уроках фізики.

Також надано консультації щодо участі здобувачів освіти в обласних та Всеукраїнських конкурсах з фізики.

Учасники заходу обговорили порядок подання пропозицій щодо підготовки плану роботи методичного обєднання в 2021 році.

За інформацією комунальної установи «Гадяцький центр професійного

розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.