У онлайн-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти

Дата: 12.02.2021 15:46

11 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у онлайн-режимі.

Консультант Гадяцького ЦПРПП Ємець С.М. акцентувала увагу на головних завданнях методичного об’єднання, особливостях організації  та проведення уроків фізики в сучасних умовах, роботі з обдарованими дітьми.

Голова  МО  Римар Л.П. ознайомила колег з освітніми платформами, зокрема говорила про роботу обласного  репозитарію освітніх ресурсів «Навчай і навчайся».

Довгаль О.І., вчитель фізики ОЗ «Сарська СШ І-ІІІ ступенів» Гадяцької міської ради поділився досвідом  своєї роботи щодо використання сучасних освітніх технологій на уроках фізики.

Також надано консультації щодо участі здобувачів освіти в обласних та Всеукраїнських конкурсах з фізики.

Учасники заходу обговорили порядок подання пропозицій щодо підготовки плану роботи методичного обєднання в 2021 році.

За інформацією комунальної установи «Гадяцький центр професійного

розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.