Проведено майстер-клас для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності. Оформлення ділової документації. Дотримання нормативних вимог» у

  • 382

Фото без опису

15 лютого 2021 року директором комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майбородою С.М. проведено майстер-клас для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності. Оформлення ділової документації. Дотримання нормативних вимог» у онлайн-режимі. У заході також взяли участь представники органів управління освітою громад.

Під час майстер-класу слухачі мали змогу поновити та закріпити теоретичні знання щодо ефективного і правильного документування управлінської інформації, оформлення організаційно-розпорядчих документів.

Директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» наголосив, що важливим питанням на сьогоднішній день є дотримання керівниками вимог щодо ведення документації згідно з Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 № 676, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.09.2018 за № 1028/32480 та Примірної інструкції з ведення ділової документації в позашкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08.2012 № 947. Організація діяльності закладу освіти в обов’язковому порядку передбачає наявність багатьох видів документів (в окремих випадках їх розробку), без яких неможливо вирішувати завдання ефективного управління. Тому, для успішної  управлінської  діяльності  у ході майстер-класу були розглянуті  питання  щодо використання відомчих організаційних документів у практичній роботі, а також удосконалення особистих навичок у підготовці нормативних актів.

Майборода С.М. ознайомив присутніх на заході з основними вимогами щодо оформлення наказів, листів, протоколів, реєстрації документів, складання номенклатури справ.

 

                          Підготував: С.М.Майборода