25 лютого 2021 року світ відзначає 150-річчя від дня народження геніальної Лесі Українки!

Дата: 18.02.2021 09:10

Протягом ювілейного 2021 року під егідою Міністерства культури і інформаційної політики відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.  Це нагода говорити про імена Лариси Косач-Квітки, її героїнь та твори в численних подіях, що відбуватимуться протягом року.

Ювілейний рік поетеси та драматургині — це можливість привернути увагу до творчості Лесі Українки, актуалізувати її спадок.

З нагоди 150-річчя від дня народження видатної поетеси у закладах культури та освіти Гадяцької міської територіальної громади 25.02.2021 відбудуться ювілейні урочисті заходи та літературно-мистецький вечір «Яскрися, квітко Драгоманівського роду!»

Заходи будуть проходить з урахуванням карантинних обмежень