У онлайн-режимі проведено засідання методичного об’єднання вчителів біології, хімії, екології закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад

Дата: 19.02.2021 14:42

18 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області  проведено засідання методичного об’єднання вчителів біології, хімії, екології закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у онлайн-режимі.

Консультант комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Ємець С.М. акцентувала увагу на головних завданнях методичного об’єднання, особливостях організації  та проведення уроків біології та хімії в сучасних умовах, роботі з обдарованими дітьми.

Голова  методичного об’єднання  Лукаш В.І. ознайомила колег з сучасними освітніми технологіями, які використовуються на уроках біології, формами та методами організації дистанційного навчання.

Педагогічними працівниками було обговорено результати проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з екології, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Таран О.Р., вчитель біології  Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки поділилася своїми  напрацюваннями з організації роботи з обдарованими учнями.

Горб Т.В., вчитель біології Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської  ради поділилася досвідом  своєї роботи щодо використання інтелектуальних карт на уроках біології.

Вчитель біології Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Виговського Репецька І.В. ознайомила присутніх з особливостями тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2021 році, надала консультації щодо підготовки  здобувачів освіти до тестування.

Учасники заходу обговорили порядок подання пропозицій щодо підготовки плану роботи методичного об’єднання в 2021 році.