Гадяцьким ЦПРПП проведено тренінг педагогічних працівників ЗДО у онлайн-режимі

Дата: 22.02.2021 10:02

16 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено тренінг педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської,  Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад і майстер-клас «Квест як освітня технологія» у онлайн-режимі.

На тренінгу було представлено досвід роботи закладу дошкільної освіти   № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради. Стогній Л.М., директор ЗДО № 2 «Берізка»  розповіла про сучасний формат ігрової діяльності. Вихователь ЗДО № 2 «Берізка Грома Д.В. презентувала використання квест-технології в освітньому процесі ЗДО. А також запропонувала переглянути відео-фрагменти квестів з дошкільнятами.

Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП ознайомила з технологією веб-квесту як засобом самоосвіти сучасного педагога та провела веб-квест для учасників тренінгу.

Підготувала: Т.П. Аколович