Гадяцьким ЦПРПП проведено заключну частину проект-тренінгу для педагогів закладів освіти у онлайн-режимі

Дата: 23.02.2021 08:36

19 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено заключну частину проєкт-тренінгу для педагогів закладів  освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської громад «Турбота про педагога» у онлайн-режимі.

Проєкт-тренінг проходив у формі марафону протягом тижня. Для цього педагогам було запропоновано долучитися до групи у соціальній мережі Facebook «Турбота про педагога» та протягом 7 днів виконувати завдання та вправи: «Зробіть свій вибір!», «Щоденник досягнень», «25 бажань», «Похвали себе!», «Про асертивну поведінку», «Як полюбити себе» і інші.

Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП провела на завершення для учасників заходу техніку «Самодопомога у складних ситуаціях»

На завершення учасники висловили свої враження з приводу проведеного заходу.

Підготувала: Т.П. Аколович