Проведено майстер-клас для директорів закладів дошкільної освіти «Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності. Оформлення ділової документації. Дотримання нормативних вимог» у онлайн-режимі

25 лютого 2021 року директором комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майбородою С.М. проведено майстер-клас для директорів закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Ділова документація – складовий чинник управлінської компетентності. Оформлення ділової документації. Дотримання нормативних вимог» у онлайн-режимі. У заході також взяли участь представники органів управління освітою громад.

Під час майстер-класу слухачі мали змогу поновити та закріпити теоретичні знання щодо ефективного і правильного документування управлінської інформації, оформлення організаційно-розпорядчих документів.

Директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» наголосив, що важливим питанням на сьогоднішній день є дотримання керівниками вимог щодо ведення документації згідно з інструкціями з діловодства ЗДО, розроблені на основі Примірної Інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012  № 1059. Організація діяльності закладу дошкільної освіти в обов’язковому порядку передбачає наявність багатьох видів документів (в окремих випадках їх розробку), без яких неможливо вирішувати завдання ефективного управління. Тому, для успішної  управлінської  діяльності  у ході майстер-класу були розглянуті  питання  щодо використання відомчих організаційних документів у практичній роботі, а також удосконалення особистих навичок у підготовці нормативних актів.

Майборода С.М. ознайомив присутніх на заході з основними вимогами щодо оформлення наказів, листів, протоколів, реєстрації документів, складання номенклатури справ.

Окрім того, наголошено на необхідності пожвавлення роботи з вебсайтами закладів дошкільної освіти.

Підготував: С.М.Майборода