Проведено семінар-практикум для вчителів трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти «Формування творчої особистості на уроках трудового навчання

Фото без описуФото без описуФото без опису

26 лютого 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено семінар-практикум для вчителів трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Гадяцької міської ради Майборода С.М. Окрім того, було відзначено роботу вчителів – учасників у І та відбірковому етапі ІІ туру всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання».

Заступник директора з навчально-виховної робити Рубан Т.П. провела екскурс у історію створення Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова,  розповіла про роботу педагогічного колективу, здобутки та досягнення.

Власний досвід роботи презентувала вчитель трудового навчання (технологій) закладу Гула О.А.

Роботу МАН «Бісероплетіння: вікові традиції та сучасність» презентувала учениця 9 класу Лиходід Яна.

Учасники семінару-практикуму стали учасниками інтегрованого заходу «Геометричні фігури в українській вишивці» (вчитель трудового навчання Гула О.А. та вчитель математики Кравчук Н.В.).

Вчителі трудового навчання закладів загальної середньої освіти територіальних громад переглянули показ моделей Театру екологічної моди «Подіум» (керівник – старша вожата Бондаренко В.М.).

Майстер-клас  по виготовленню жоржини з паперу представили учениці школи Середа Соломія (8 клас) та Заіченко Дарія, Фатикова Дарія (10 клас).

Захід пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч учителів трудового навчання (технологій). Слова вдячності висловлюємо педагогічному та учнівському колективам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова  за теплу  та затишну атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння, щирості.

Кожен присутній учасник семінару взяв для себе ту іскру знань, тепла, задоволення, яка допоможе йому в подальшій педагогічній праці.

Підготував: В.В. Лисенко