Інформація про результати проведення перевірки Ракочія Віталія Миколайовича

Дата: 08.03.2021 08:24

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами), виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", стосовно Ракочія Віталія Миколайовича, який обіймає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до  Ракочія В.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".