До уваги мешканців міста!

Дата: 10.03.2021 16:31

У зв’язку з придбанням ігрового комплексу "Корабель", виконавчий комітет Гадяцької міської ради оголошує громадські обговорення з питання визначення місця встановлення ігрового комплексу.

Ігровий комплекс "Корабель" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі.

Комплекс, розміром 14042мм х 7190мм х 6443мм, складається з платформ, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім переходів до платформ приєднуються різні підйоми і спуски.

Пропозиції щодо місця встановлення ігрового комплексу "Корабель" приймаються у письмовій формі за адресою: вул. Л. Українки, 3, м. Гадяч (каб. № 11 (відділ містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Гадяцької міської ради)) або на електронну пошту: arh_hadiach@ukr.net. з 11.03.2021 по 10.04.2021.