Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця

Дата: 12.03.2021 10:30

День українського добровольця — пам'ятний день в Україні.

17 січня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Постанову, якою установила День українського добровольця, що відзначатиметься щорічно 14 березня. День приурочений пам'яті Добровольчих військових формувань України, вступ до яких відбувався на добровольчій основі, створених з 2014 року у відповідь на російську агресію з метою захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

Напередодні цього дня, 12 березня о 10:00 біля пам’ятного знаку Захисникам України у міському парку «Перемога» відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

У заході взяли участь представники Гадяцької міської ради спільно з Гадяцьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, учасники антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил на сході України, громадськість. Присутні поклали квіти до пам’ятного  знаку загиблим воїнам.