Гадяцьким ЦПРПП проведено семінар-практикум для молодих педагогічних працівників ЗЗСО у онлайн-режимі

Фото без описуФото без опису

16 березня  2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки проведено семінар-практикум для молодих педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад «Створення умов для формування ключових  компетентностей в умовах інформаційного середовища» у онлайн-режимі.

Зі словами вітання до присутніх звернувся директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М., а директор  Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. презентувала питання «Про реалізацію науково-методичної теми «Створення умов для формування ключових компетентностей ліцеїстів в умовах інформаційного середовища з метою успішної самореалізації».

Про актуальність теми семінару-практикуму наголосила психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. Зокрема, вони звернули увагу учасників заходу на необхідність ознайомлення із особливостями професійної спрямованості педагога; самопізнання власних особливостей професійної спрямованості; розширення та закріплення знань про інтерактивні технології навчання та позитивне налаштування молодих педагогічних працівників на професійну діяльність.

Молоді колеги ознайомилися з досвідом роботи досвідчених вчителів Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки: «Основні аспекти організації уроків образотворчого мистецтва в школі» (Смірнова Т.Ю., учитель образотворчого мистецтва вищої категорії, «учитель-методист»); «Формування комунікативних компетентностей на уроках англійської мови шляхом використання інноваційних технологій» (Шаманська О.М., учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії); фрагмент відеоуроку в 2 класі «Вивчаємо сонорні приголосні звуки за методикою «Блискавка»» науково- педагогічного проєкту «Інтелект України» (Лісниця Л.А., учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії); «Театральний гурток як засіб розвитку творчих здібностей, підготовка ліцеїстів до активного прояву в різних видах діяльності в житті» (Шимка І.П., керівник гуртка, учитель української мови та літератури  вищої кваліфікаційної категорії); фрагмент дистанційного уроку «Фантазування як метод проєктування» у 5 класі (Степанович Я.А., учитель трудового навчання вищої кваліфікаційної категорії); «Збереження здоров’я як одна з ключових компетентностей. Вправа «Чотири стихії» (Жезіцька О.А., практичний психолог); «Розкриття творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами» (Строкань К.П., асистент учителя 4 класу); «Інтегрований підхід до викладання німецької мови як засіб формування комунікативної компетентності учнів» (Дудич А.О., учитель німецької мови вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель).

Психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. для учасників заходу провела практикум «У пошуках енергії».

За результатами семінару-практикуму для новопризначених педагогічних працівників ЗЗСО вироблено методичні рекомендації.

Гадяцький ЦПРПП висловлює подяку колективу Гадяцькому ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки за допомогу в організації проведення заходу.

Підготувала: Т.П. Аколович