Придбано комунальну техніку

Дата: 17.03.2021 16:17

За кошти виділені з бюджету Гадяцької міської територіальної громади Міським комунальним підприємством «Комунсервіс» придбано підмітально-збиральну машину з вакуумно-пневматичною системою Schmidt Swingo 200.

Вона призначена для прибирання територій з твердим покриттям, а також для підтримки чистоти доріг, майданчиків, стоянок та інших пішохідних поверхонь. Існує можливість оснащення підмітально-прибиральної машини системою поливання для зменшення запиленості під час роботи.

Широкі віники, прикріплені до передньої панелі, мають автоматично регульований контроль тиску, що призводить до максимальної маневреності в будь-якій ситуації.

Дана техніка допоможе Міському комунальному підприємству «Комунсервіс» утримувати  територію міста  в належному стані.