Гадяцьким ЦПРПП проведено онлайн-зустріч у форматі круглого столу «Перспективи професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти територіальних громад у 2021 році

17 березня 2020 року комунальною установою  «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері освіти, визначення перспективи професійного розвитку педагогічних працівників організовано проведення онлайн-зустрічі у форматі круглого столу «Перспективи професійного розвитку педагогічних працівників закладів освіти територіальних громад у 2021 році».

У заході взяли участь керівники та спеціалісти органів управління освітою Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України у Гадяцькій міській, Великобудищанській, Краснолуцькій, Лютенській, Петрівсько-Роменській, Сергіївській сільських територіальних громадах Недвига Г.А., працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Про перспективи розвитку територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України у Гадяцькій міській, Великобудищанській, Краснолуцькій, Лютенській, Петрівсько-Роменській, Сергіївській сільських територіальних громадах говорила Недвига Г.А.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. говорив про роль органів управління освітою територіальних громад у розбудові галузі освіти регіону.

Директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради презентував питання «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році», зазначивши, що вибір форми підвищення кваліфікації педагога має велике значення для легкого та ефективного засвоєння нової, необхідної для розвитку професійних здібностей інформації. Сьогодні слухачі курсів надають перевагу активним формам навчання, а саме: інтерактивним лекціям, майстер-класам, тренінгам, вебінарам тощо. Це пов’язано з тим, що під час їх проведення педагогічні працівники закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад мають можливість на практиці відпрацювати уміння та навички, які згодом зможуть застосувати під час роботи з учасниками освітнього процесу.

Учасники  онлайн-зустрічі активно долучилися до обговорення вказаних питань.

Підготував: С.М.Майборода