Гадяцьким ЦПРПП у онлайн-режимі проведено засідання методичних об’єднань вчителів біології, хімії, математики, фізики закладів загальної середньої освіти

Дата: 19.03.2021 07:43

Гадяцьким  ЦПРПП  17 та 18 березня 2021 року  проведено засідання методичних об’єднань вчителів біології, хімії, математики та фізики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад у онлайн-режимі.

Консультант Ємець С.М. на засіданнях акцентувала увагу присутніх на питаннях щодо вдосконалення професійної майстерності вчителя природничо-математичних дисциплін, підвищення його кваліфікації, використання цифрових технологій в роботі.

Голова методичного об’єднання вчителів фізики Римар Л.П. в своєму виступі ознайомила вчителів з STEM-освітою, принципами якими керується дана методика.

Педагогічні працівники, які атестувалися у 2020/2021 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань (учителі біології та математики  Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки  Лукаш В.І., Таран О.Р., Мисюра Л.В.,  учителі біології та хімії ОЗО «Сарська спеціалізована школа І-ІІІ ст.», Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського, Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітіненко О.І., Литвиненко І.М., Горб Т.В., Горб В.І., учителі математики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова та Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Кравчук Н.М., Педько Т.М.) презентували власні творчі доробки.

З методичними рекомендаціями щодо підготовки до проведення ЗНО (ДПА) для випускників 11 класів з біології, математики та фізики виступили вчителі  Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова  та Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки  Субота І.М.,  Борис С.Я.,  Биченко Н.М.

Довгополик Т.М., вчитель математики Сватківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. поділилася з колегами  враженнями від участі в обласному етапі конкурсу «Учитель року-2021».

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичних об’єднань  у наступному навчальному році.

Засідання  пройшли у теплій, дружній атмосфері.

Підготувала: С.М. Ємець