Проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти «Розвиток фізичних якостей учнів на уроках фізичної культури

18 березня 2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Розвиток фізичних якостей учнів на уроках фізичної культури».

З вітальним словом та питанням щодо проєктування індивідуальної траєкторії освіти та саморозвитку педагогічного працівника до присутніх звернувся директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Гадяцької міської ради Майборода С.М.

Директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Ковінько Л.І. презентувала роботу закладу, зазначила його перспективи розвитку і завдання.

Власний досвід роботи презентували вчителі фізичної культури, які атестуватимуться у 2020/2021 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань: учитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Гадяцької міської ради Білоцерківець М.П. «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізичної культури»; учитель фізичної культури Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Гадяцької міської ради Уніжонний В.Ф. «Формування в учнів навичок здорового способу життя через заняття спортом»; учитель фізичної культури Березоволуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Петрівсько-Роменської сільської ради Титаренко М.І. «Поліпшення емоційного стану учнів засобами фізичного виховання».

Відеофрагменти уроку фізичної культури у 7-Б класі «Рухливі ігри» презентував учитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Білоцерківець М.П., та інтегрованого виховного заходу  у 7-А класі «Математика на уроці фізичної культури» вчитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Білоцерківець В.І.

Консультант комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Лисенко В.В. завершуючи семінар підвів його підсумки, спільно з учасниками заходу вироблено методичні рекомендації

Захід пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч учителів фізичної культури. Слова вдячності висловлюємо педагогічному колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського за теплу  та затишну атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння, щирості.

Кожен присутній учасник семінару взяв для себе ту іскру знань, тепла, задоволення, яка допоможе йому в подальшій педагогічній праці.

Підготував: В.В. Лисенко