Гадяцьким ЦПРПП проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання у online-режимі

Дата: 23.03.2021 09:19

19 березня 2021 року в online-режимі проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

На засіданні було обговорено важливі питання у вивченні трудового навчання – педагогічні працівники, які атестувалися у 2020/2021 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань (учитель трудового навчання Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Гадяцької міської ради Цьот І.П., учитель трудового навчання Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради Степанович Я.А., учителі трудового навчання Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Гадяцької міської ради Дерев’янко В.Б., Ковалівська І.І., учитель трудового навчання Рашівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Лютенської сільської ради Жартовський М.М., учитель трудового навчання Великобудищанського спеціалізованого закладу освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради Величко О.В.) презентували власні творчі доробки.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичного об’єднання  у наступному навчальному році.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Підготував: В.В. Лисенко