Гадяцьким ЦПРПП проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів географії, економіки та курсу «Фінансова грамотність» закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Се

Дата: 23.03.2021 09:22

19 березня 2021 року в online-режимі проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів географії, економіки та курсу «Фінансова грамотність» закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

На засіданні було обговорено важливі питання у вивченні географії, економіки та курсу «Фінансова грамотність» – педагогічні працівники, які атестувалися у 2020/2021 н. р. на підтвердження (присвоєння) вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань (учитель географії та курсу «Фінансова грамотність» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Серба П.І., учитель географії Книшівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Великобудищанської сільської ради Шершень Л.І., учитель географії Петрівсько-Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. М.Є.Пігіди Петрівсько-Роменської сільської ради, учитель географії Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 ім. Лесі Українки Гадяцької міської ради Кожушко С.М.) презентували власні творчі доробки.

Також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: щодо організованого завершення 2020/20201 навчального року; щодо підготовки до проведення ЗНО (ДПА) для випускників 11 класів та звільнення від складання ДПА випускниками 9 класів;

Інформацію щодо організації проведення І етапу Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» презентувала координатор І етапу Чемпіонату, учитель економіки Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради Гарнага С.І.

Про новації щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році говорив директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи методичного об’єднання у наступному навчальному році.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Підготував: С.М.Майборода