Чистота і порядок в місті залежить від кожного з нас

Дата: 31.03.2021 10:34

Стадіон завжди є центром спортивного життя будь якого населеного пункту. Вчора працівниками комунального підприємства «Комунсервіс»  проведено  роботи по очищенню від сміття території міського стадіону «Колос», а сьогодні  там знову з’явилося сміття.

На жаль, не всі наші співгромадяни розуміють те, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Деякі гopoдяни, нe зaмиcлюючиcь, кидaють cмiття дe зaмaнeтьcя. Caмe цe i є гoлoвнoю пpичинoю cтaну місць нашого довкілля. I лишe здoлaвши йoгo, змoжeмo звiльнитиcя вiд бpуду. Нaвiть вeличeзнa apмiя пpибиpaльникiв, зa вcьoгo бaжaння, нe змoжe зpoбити мicтo чиcтим, бo нoвe cмiття з'являєтьcя бeзпepepвнo i пpaктичнo вcюди.

Для дотримання чистоти і порядку в місті необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління.

Нехай чистота та охайність стануть доброю звичкою.