Гадячани - призери зонального етапу конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Дата: 02.04.2021 08:54

У березні 2021 року  на Полтавщині тривав зональний етап конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти, «Земля – наш спільний дім». Конкурс-огляд відбувався у заочному форматі. Організаторами заходу є Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Колективи екологічної просвіти – одна з нетрадиційних форм екологічного виховання молоді, дійова пропаганда екологічних знань серед усіх верств населення. Мета конкурсу – активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, поширення кращого досвіду розв’язання екологічних проблем. Тематика цьогорічного конкурсу, «Атака вірусів. Врятуй планету!».

Гадяцьку громаду представили: у номінації «Екологічний театр»  театр  «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради; у номінації «Екологічні бригади»  агітбригада «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради.

Відповідно до рішення журі конкурсу-огляду театр «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради нагороджено дипломом ІІ ступеня Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Екологічну агітбригаду «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради відзначено дипломом за активну участь у зональному етапі обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти.