У Гадячі відбулися проводи призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

Дата: 06.04.2021 14:57

Президент України  підписав Указ про строки проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2021 році. Згідно з документом, призов громадян України на строкову військову службу проводитимуть протягом квітня – червня та жовтня – грудня 2021 року.

У Гадяцькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, 05 квітня, відбулася відправка до лав Збройних Сил України.  Після урочистостей усім призовникам в день відправки провели експрес-тестування на COVID-19.

Служити будуть: Андрій Кохан (1994 р.н., Мартинівка), Олександр Панасенко (1997 р.н., Гадяч), Денис Мирний (1999 р.н., Рашівка), Владислав Коваленко (2000 р.н., Лютенька), Владислав Касян (2001 р.н., Рашівка), Владислав Летик (2001 р.н. Веприк), Антон Павлюченко (2001 р.н. Гадяч), Максим Судейко (2001 р.н., Сергіївна), Євгеній Жильцов (2002 р.н., Мала Побиванка), Сергій Загорулько (2002 р.н., Гадяч), Кирило Мотрій (2002 р.н., Гадяч), Максим Демиденко (2003 р.н., Сари).

Для п’яти новобранців Гадяцької міської територіальної громади за кошти міського бюджету придбано та вручено набори підтримки у запобіганні поширенню COVID-19 (маски, антисептики, рукавички). Для підвезення призовників до Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міською радою надано транспорт.