Гадяцьким ЦПРПП проведено онлайн-семінар для директорів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

  • 432

7 квітня  2021 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено онлайн-семінар для директорів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Інновації в дошкіллі».

Зі словами вітання до присутніх звернувся директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М., який ознайомив присутніх з метою семінару та наголосив на значенні сучасних інноваційних технологій в дошкільній освіті.

У роботі онлайн-семінару взяли участь Васильєва О.О, консультант ЦПРПП Полтавської міської ради та Ситник І.М., вихователь-методист комунального закладу «Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №13 «Сонечко» Полтавської міської ради, які презентували досвід роботи за парціальною програмою «Дошкільнята – освіта для сталого розвитку» та представили розвиток дошкільної галузі міста Полтави. 

Учасники семінару ознайомилися також з досвідом роботи закладів дошкільної освіти Миргородської міської територіальної громади та новітньою технологією роботи – методичним конструктором, який презентували Гречка Л.М., інспектор відділу освіти Миргородської міської ради і Парфенчик Н.І., вихователь-методист Миргородського НВК (ДНЗ-ЗНЗ).

Про нейро-психологічну корекцію як стимулятор розвитку і формування різних структур мозку у дітей дошкільного віку розповіла Шкрьоба С.В., директор комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради.

Київська Т.В., практичний психолог ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради звернула увагу учасників на психологічну допомогу та підтримку педагогів у реалізації програми «Впевнений старт» та Нової української школи.

Психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. розглянула питання «Використання Web-технологій у освітньому процесі ЗДО».

За результатами онлайн-семінару вироблено методичні рекомендації.

Гадяцький ЦПРПП висловлює подяку закладам та установам освіти Полтавської та Миргородської міської ради, закладам дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад за плідну роботу та активну участь у заході.

 

Підготувала: Т.П. Аколович