Інформація про результати проведення перевірки Підгайного Івана Олексійовича

Дата: 12.04.2021 10:47

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами), виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", стосовно Підгайного Івана Олексійовича, який обіймає посаду старости Гадяцької міської територіальної громади у селах Біленченківка, Грипаки, Кіблицьке, Оріханове, Осняги, Островерхівка, Петроселівка, Писарівщина, Рудиків, Степанеки.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Підгайного І.О. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".