Проведено тренінг для працівників ЦПРПП "Ділові папери в ЦПРПП: функції та оформлення. Використання хмарних сервісів Google у освітньому процесі"

Дата: 13.04.2021 16:32

13 квітня 2021 року директором комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майбородою С.М. проведено тренінг для працівників установи «Ділові папери в ЦПРПП: функції та оформлення. Використання хмарних сервісів Google у освітньому процесі» у режимі онлайн.

Захід було побудовано покроково, де наочно розказано, як слід оформляти проєкти наказів, листи, протоколи ЦПРПП, закладів і установ освіти громад. Наголос було зроблено на текстове оформлення ділових паперів, продемонстровано можливості хмарних сервісів Google.

Розглядалося також питання етики професійного спілкування.

Підготував: директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» С.М.Майборода