До акції «За чисте довкілля» долучилися навіть найменші жителі громади (додано відео)

Дата: 14.04.2021 11:07

Тривають роботи по озелененню населених пунктів Гадяцької міської територіальної громади. На території центрального парку та стадіону в селі Біленченківка, а також центральної площі в селі Осняги робітниками МКП «Комунсервіс», працівниками відділів культури та освіти висаджено 195 дерев: платани, амфори, берези, липи, горобина, дуби, сосни.

Важливо не лише те, що села громади після прибирання матимуть належний санітарний стан, а й те, що в ході акції разом із дорослими працювали діти. Змалку долучаючись до наведення ладу, висаджування дерев, кущів, діти цінуватимуть чисте довкілля, виростатимуть справжніми господарями своєї землі.

Акція триває, й добрі справи примножуються. Тож продовжуємо інформувати про них.